kancelářský nábytek ALFA

ALFA

ALFA ALFA

ALFA – univerzální kancelářský systém. Nabízí 3 řady podnoží pracovních stolů (viz jednotlivé řady), samostatnou řadu jednacích stolů a řadu úložných prostor – skříní a kontejneru. Nábytek ALFA je navržen z laminovaných desek s tloušťkou 18 a 25mm v dezénech světlý buk, červená jabloň a divoká hrušeň. Veškeré exponované hrany jsou opatřeny ABS páskou 2mm, ostatní hrany ABS páskou 1mm. Kovové podnoží je v povrchové úpravě šedostříbrná – RAL 9022, trubkové spojky LTD bočnic jsou hliníkové s úpravou elox. Skříně lze využít i k dělení prostoru (oboustranně dezénová záda). Nábytek splňuje požadavky norem EU a má propůjčenu ochranou známku „Ekologicky šetrný výrobek“.

Na vyžádání Vám rádi zašleme prospekt s ceníkem.


Zdarma nabízíme konzultace, zaměření a návrhy řešení interiéru pomocí softwaru DataCad.

Nábytek vedený skladem je k dodání ihned, ostatní na objednávku od 1 do 5 týdnů od objednání.

Dopravu včetně vynášky do místa určení zajišťujeme vlastními vozy a pracovníky. Doprava nábytku je služba běžně zpoplatněná, avšak při větších realizacích ji nabízíme zdarma.

Montáž nábytku včetně úklidu a odvozu obalů zajišťujeme vlastními kvalifikovanými pracovníky (zboží dodáváno v demontu). Montáž nábytku je služba běžně zpoplatněná, avšak při větších realizacích ji nabízíme zdarma. Při využití této služby Vám na prodané zboží automaticky prodlužujeme záruku.

Po uplynutí záruční doby zajišťujeme našemu zboží desetiletý pozáruční servis. Přestože je služba zpoplatněná, doporučujeme ji především u židlí. Nezapomeňte, že řádnou údržbou prodlužujete životnost výrobku.

Mgr. František Kocman - Š + K nábytek
Sibiřská 2208/91
621 00 Brno
IČ 67056776, DIČ CZ6807290006
Podnikatel je registrován na ŽÚ MMB