kancelářský nábytek EXPLORER

EXPLORER

EXPLORER EXPLORER

EXPLORER – alternativa stolového systému EGO, lišící se pouze použitou podnoží – kulaté nohy, vyznačující se důrazem na funkčnost a strohost. Tvarová rozmanitost stolových desek se plně přizpůsobuje pracovním potřebám uživatele. Pláty stolů jsou navrženy z laminovaných desek s tlouťkou 25mm. Kovové podnoží v barevném provedení stříbrná. Nábytek může být snadno doplněn vedením kabelů. EXPLORER je kompatibilní se skříňovou řadou EXACT. Splňuje požadavky norem EU.

Na vyžádání Vám rádi zašleme prospekt s ceníkem.


Zdarma nabízíme konzultace, zaměření a návrhy řešení interiéru pomocí softwaru DataCad.

Nábytek vedený skladem je k dodání ihned, ostatní na objednávku od 1 do 5 týdnů od objednání.

Dopravu včetně vynášky do místa určení zajišťujeme vlastními vozy a pracovníky. Doprava nábytku je služba běžně zpoplatněná, avšak při větších realizacích ji nabízíme zdarma.

Montáž nábytku včetně úklidu a odvozu obalů zajišťujeme vlastními kvalifikovanými pracovníky (zboží dodáváno v demontu). Montáž nábytku je služba běžně zpoplatněná, avšak při větších realizacích ji nabízíme zdarma. Při využití této služby Vám na prodané zboží automaticky prodlužujeme záruku.

Po uplynutí záruční doby zajišťujeme našemu zboží desetiletý pozáruční servis. Přestože je služba zpoplatněná, doporučujeme ji především u židlí. Nezapomeňte, že řádnou údržbou prodlužujete životnost výrobku.

Mgr. František Kocman - Š + K nábytek
Sibiřská 2208/91
621 00 Brno
IČ 67056776, DIČ CZ6807290006
Podnikatel je registrován na ŽÚ MMB