kancelářský nábytek EXPANDO

EXPANDO

EXPANDO EXPANDO

EXPANDO – stolový systém určený především vybavení velkoprostorových kanceláří, tzv. open space. Kovové nohy čtvercového profilu v barevném provedení stříbrná. Základem pracovní plochy jsou moduly o rozměru 1200x800 a 1600x800mm. Při zapojování desek do celků nezdvojujeme podnoží - systém napojování umožňuje použít minimální počet stolových nohou a rámová konstrukce celou pracovní plochu vyztužuje. Stolové celky mohou být doplněny paravány, vybavenými organizačními doplňky. Expando je kompatibilní se skříňovou řadou EXACT. Splňuje požadavky norem EU.

Na vyžádání Vám rádi zašleme prospekt s ceníkem.


Zdarma nabízíme konzultace, zaměření a návrhy řešení interiéru pomocí softwaru DataCad.

Nábytek vedený skladem je k dodání ihned, ostatní na objednávku od 1 do 5 týdnů od objednání.

Dopravu včetně vynášky do místa určení zajišťujeme vlastními vozy a pracovníky. Doprava nábytku je služba běžně zpoplatněná, avšak při větších realizacích ji nabízíme zdarma.

Montáž nábytku včetně úklidu a odvozu obalů zajišťujeme vlastními kvalifikovanými pracovníky (zboží dodáváno v demontu). Montáž nábytku je služba běžně zpoplatněná, avšak při větších realizacích ji nabízíme zdarma. Při využití této služby Vám na prodané zboží automaticky prodlužujeme záruku.

Po uplynutí záruční doby zajišťujeme našemu zboží desetiletý pozáruční servis. Přestože je služba zpoplatněná, doporučujeme ji především u židlí. Nezapomeňte, že řádnou údržbou prodlužujete životnost výrobku.

Mgr. František Kocman - Š + K nábytek
Sibiřská 2208/91
621 00 Brno
IČ 67056776, DIČ CZ6807290006
Podnikatel je registrován na ŽÚ MMB